VENÜS TERAZİDE


Venüs 14 Ekim-7 Kasım 2017 arasında Terazi burcunda olacak.

Venüs ikili ilişkilerimizde sevgimizi nasıl gösterdiğimizi, zevklerimizi, yaratıcılığımızı, artistik yanlarımızı, tarzımızı iştahımızı, nelere değer verdiğimizi, kendi öz değerimiz hakkında nasıl hissettiğimizi sembolize eder. Venüs burada burç yöneticiliğine sahiptir ve doğasının tüm yönlerini gösterir.

Özel ilişkilerimizde barış ve huzuru yakalayabiliriz bu dönemde. İlişkimizde yaşadığımız bir sorun varsa eğer halletme şansına sahibiz ve uzlaşabiliriz. Arkadaşlarla daha çok bir araya gelme, sosyalleşme ihtiyacında olabiliriz ve duygularımızı birbirimize kolaylıkla aktarabiliriz ve bu konuda yardımlaşabiliriz.

Doğanın ve güzelliklerin daha çok keyfini çıkarmak isteyebiliriz. Kendimize daha çok boş vakit ayırmak ve tembellik yapmak arzusunda olabiliriz. Kalbi boş olanlar aşık olabilir.

Maddi imkanlarımız ölçüsünde bu dönem daha çok alışveriş yapabiliriz. Özellikle parfüm ve mücevher alışverişlerimiz olabilir. Sanat ve müzik hayatımızda daha fazla yer tutabilir. Konserlere, resim sergilerine ve tiyatrolara çokça gidebiliriz.

Venüs'ü Terazi burcunda olan ünlüler: Grace Kelly, Freddy Mercury, Ryan Gosling, Bill Clinton, Woody Allen, Richard Gere, Rita Hayworth.

Sevgilerimle,

Burçin B. Tezay

Tanıtılan Yazılar
Yazılar Çok Yakında Burada
Birazcık daha sabır.
Son Paylaşımlar
Arşiv