DANIŞMANLIK

Astrolojik danışmanlık aldığımızda haritamızdaki potansiyellerimizi, arzularımızı, eğilimlerimizi, motivasyonlarımızı, hedeflerimizi, önümüzdeki yolları, hangi konularda daha başarılı olabileceğimizi, karşımıza çıkacak fırsatları ya da yaşayacağımız zor zamanları öğreniriz.
Danışmanlıklarda ilk olarak hayattaki amacınız, hedefleriniz, yetenekleriniz, eğilimleriniz, imajınız, kariyeriniz, hangi konularda başarılı olabileceğiniz, duygusal hayatınız, ilişkileriniz, evlilik, çocuklar, para konuları ve sağlığınızla ilgili analiz yapılmaktadır. Daha sonraki adımda ise, yukarıdaki tüm temaları içeren öngörüler yapılmakta ve danışanın özellikle merak ettiği konu hakkında ise daha detaylı öngörüde de bulunulmaktadır. Daha fazla bilgi ve ücret için iletişime geçiniz. 
“Astroloji kendi içinde aydınlatıcı bilgiler içeren bir bilimdir... Bana çok şey öğretti... Ona çok şey borçluyum...”
ALBERT EINSTEIN
"Astroloji, psikolog için önemlidir çünkü içinde, yansıtıldığını söylediğimiz bir çeşit psikolojik deneyim barındırır. Bundan kastım, psikolojik gerçekleri, burçlar içerisinde bulmakta olduğumuzdur. Bu, ilk başta, psikolojik faktörlerin yıldızlardan kaynaklandığı intibasını doğuruyorsa da, asıl olan, bu faktörler ile yıldızlar arasında bir eşzamanlılık olduğudur. Bunun, insan zihniyle ilgili çalışmalara ışık tutan önemli bir gerçek olduğuna inanıyorum." 
 C.G. JUNG